Dotazy & Informace

Technická část webu (registrace nového uživatele, potíže s přihlášením, atp.)  -  Filip Kalina, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Poznámky k nástupním tabulkám (chyby nebo chybějící údaje) Antonín Sehnal, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Videoseznání tratí -  Jan Jedlička, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Všichni zaregistrovaní uživatelé jsou automaticky zařazeni do zasílání turnusových Novinek (z emailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Pokud si nepřejete tento email dostávat, napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zasílání Novinek je možné i pro strojvedoucí mimo turnus 111, respektive pro nezaregistrované uživatele - pokud máte zájem, napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Jsme plně otevřeni k jakýmkoliv invencím a nápadům ohledně obsahu portálu - pokud budete mít nějaký podnět, neváhejte se ozvat:-)